Köster Sarıyer

Su yalıtım sistemleri alanında pek çok ürüne sahip olan Köster su ve nem yalıtım sistemleri konusunda lider firmalardan biridir. Ürün kalitesi ve çeşitliliği bakımından rakipsiz olan Köster Sarıyer ve İstanbul’un diğer tüm ilçelerinde faaliyet göstermektedir. Su ve nem yalıtım sistemleri ihtiyaca göre farklı türlerde olabilmektedir. Çimento esaslı, bitüm kauçuk esaslı, elastomerik reçine esaslı, nem yalıtımı, rutubet yalıtımı, mantolama ve dış cephe yalıtımı gibi hemen her alanda ürünleri en uygun fiyatlarla sunmaktadır.

koster-sariyer
koster-sariyer

Binalarda yalıtım çok önemli bir ihtiyaçtır. Özellikle dış hava koşullarına bağlı olarak iç mekanların su, nem ve rutubet gibi etkilere mağruz kalındığı bilinmektedir. Bunu önlemenin en kolay ve kesin yolu yalıtım yaptırmaktır. Köster firması da projenize ve ihtiyaçlarınıza yardımcı olacak çeşitli yalıtım ürünleri satışını yapmaktadır. Bu çerçevede Köster Sarıyer bayileri üzerindne ihtiyacınız olan yalıtım malzemelerini tedarik edebilirsiniz. Çimento esaslı yalıtım için en önemli ihtiyaç harc malzemesidir. Bunun yanında mastik ve sıvı astar uygulama için gereklidir. Bitüm kauçuk esaslı yalıtım özel bir malzemedir.

UV ışınlarına karşı dayanıklıdır ve alüminyum folyo kaplı mebran uygulama için zorunludur. Bunun yanında poliüretan yalıtım sistemleri de oldukça fazla bir şekilde tercih edilmektedir. Su yalıtımı konusunda bir Alman markası olan Köster 30 yılı aşkın süredir faaliyetlerini sürdürmektedir. Dünya çapında global bir firma olarak yüksek kaliteye sahip su yalıtım çözümleri sunmaktadır. Doğru analiz, kaliteli ürün ve yerinde uygulama gibi müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışı firmanın önemli özellikleri arasında yer almaktadır.

Firmanın ürün çeşitliliği oldukça geniştir. Su yalıtımı noktasında Köster Sarıyer olarak çimento esaslı, bitüm ya da kauçuk esaslı, balkon yalıtımı, teras yalıtımı, ıslak hacimler için izolasyon, dış cephe su izolasyonu gibi hemen her alanda yalıtım çözümleri sağlamaktadır. Bu uygulamalar için gerekli olan ürün, malzeme ve araç gereçleri Köster firmasının bayilerinden temin edebilirsiniz. Kaliteli ürün, uygun fiyat ve yerinde uygulama ayrıcalıkları ile aradığınız hemen her şeyi firmada bulabilirsiniz. Yenilikçi ve kesin çözümler için doğru yerde olduğunuzu ifade etmek istiyoruz.

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir