Köster Kandıra

Yalıtım yapılması her alanda oldukça gereklidir. Firmamız su yalıtımı, temel perde yalıtımı, enjeksiyon su yalıtımı, teras izolasyonu, asansör kuyusu yalıtımı ve bodrum izolasyonu gibi konularda sizlere hizmet vermektedir. İhtiyaç duyduğunuz her an firmamıza ulaşarak hizmet alabilirsiniz. Bina çevresini sarar toprakların yağmur, kar gibi doğal etkenlere maruz kalması sonucunda yapıların ömrüne zarar gelmektedir. Yapıların sudan ve zararlı etkenlerden korunması için su yalıtımı yapılması gerekmektedir. Köster Kandıra olarak firmamızı tercih ettiğinizde sizlere yalıtım konusunda yardımcı olarak tüm gerekli işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlamaktayız.

koster-kandira
koster-kandira

Bodrum katlarınızda oluşan su yalıtım problemlerinizin çözümü için bodrum katlarınıza iç taraftan su yalıtımı yapmaktayız. Yani bodrum katlarınıza negatif yönden su yalıtım uygulaması yapmaktayız. Su yalıtımı yapılan bodrum katlarda oluşan nem ve rutubet problemleri ortadan kalkmaktadır. Köster Kandıra olarak firmamızı tercih ettiğinizde profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. Su yalıtımı uygulaması gerçekleştirmemiz için uygulama yüzeyinin beton olması gerekmektedir. Ayrıca beton yüzeyin pürüzsüz olması gerekmektedir. Yüzeyde sıva, boya, zemin düzeltme şap malzemelerinin olmaması gerekmektedir. Bodrum katlara negatif yönden izolasyon uygulaması gerçekleştirirken büyük çatlaklar bulunduğu durumlarda poliüretan enjeksiyon su yalıtımı uygulaması yaparak devam etmekteyiz. Bodrum katları bina yapısının taşıyıcı sisteminin temellerini oluşturduğundan dolayı su almaması gereken bir bölümdür. Kaliteli malzemeler kullanarak kısa sürede sizlere yardımcı olmaktayız.

Zeminden gelen suların zarar vermesini önlemek için temel perde yalıtım uygulamasını gerçekleştirmekteyiz. Yer altı sularına maruz kalan asansör kuyuları için su yalıtımı ve enjeksiyon su yalıtımı uygulamaları yapmaktayız. Her türlü hava olaylarına maruz kalan ve binaları koruyan çatıların da izolasyon ile korunması gerekmektedir. Yaptırmış olduğunuz çatı izolasyonu sayesinde binanızın ısı kaybı ve tahribatının önüne geçerek, binanızda su sızıntıların önlenmesinden dolayı rutubetlenme sorunları da engellemektesiniz. Suyun veya nemin yapıya zarar vermesini önlemek amacıyla su yalıtımı yaparak binalarınızın sağlam olmasını sağlamaktayız. Kaliteli malzeme ve iyi bir işçilik ile sizlere hizmet vererek yalıtım konusundaki sorunlarınıza kesin çözümler bulmaktayız. Köster Kandıra olarak firmamız tüm hizmetlerimize garanti vererek müşterilerimizin memnuniyetini amaç edinmektedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir