Köster Fatih

 Mekânlar Yalıtımlar ile Bakımlı ve Sağlıklı

Nemli, rutubetli bir evde oturmak görsel açıdan rahatsız edip bizlere iş çıkardığı gibi sağlığımızı da büyük ölçüde olumsuz etkilemektedir. Rutubetin bulunduğu alanların mutlaka bir yerden su çektiğini biliriz. Aldığımız önlemler fayda etmediği gibi suyun kaçağını bulamamakta canımızı sıkmaktadır. Su yalıtımı yapılmış olan binalarda kullanılan Köster Fatih kaliteli malzemeler ile binaların temelinde, duvarlarında, çatılarında, tuvalet ve banyolarında su ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. Binalar yeni yapılırken gereken su yalıtımları yapıldığı gibi sorunlu olan eski binalar içinde gerekli olan yatırımlar sonradan rahatlıkla yapılmaktadır. Önemli olan işinde uzman kişilere ulaşmak ve kaliteli malzemeleri de tercih ederek yalıtımları yaptırmaktır.

koster-fatih
koster-fatih

Su sızmalarından kaynaklı olarak oluşan küf ve siyah noktaların oluşturduğu kötü kokular büyük rahatsızlık vermektedir. Özellikle de bu ortamlarda çocuklarımızın olduğunu düşündüğümüzde onlara ne denli haksızlık ettiğimizi de görebilmekteyiz. Güvenilir ve konforlu mekânlara sahip olabilmek adına binaların ısı yalıtımı olup olmadığını sorguladığımız gibi su yalıtımını da sorgulamamız gerekmektedir. Evlerimizde oturduğumuz süreler boyunca su sızmalardan kaynaklı olarak yaşayabileceğimiz tüm olumsuz durumları göz önünde bulundurmamız gerekmektedir. Evlerimizi bizlere aitse de zaman kaybetmeden Köster Fatih su yalıtımı konusunda gereken tüm araştırmaları yaparak doğru ekip ve kaliteli malzemeler ile yalıtımları mutlaka zaman kaybetmeden yaptırmalıyız. Binaların içerisinde mutfak, tuvalet, banyo gibi alanlarda oluşacak sızmalar sonrasında tavan, duvar ve zeminlerdeki kabarmalar, dökülmeler büyük masraflar çıkaracaktır.

Kauçuk su yalıtımı malzemeleri, siloksan su yalıtımı malzemeleri, akrilik su yalıtım malzemeleri, polimerler su yalıtım malzemeleri, membranlar, su yalıtımı konusunda etkili olmaktadırlar. Her biri farklı alanlarda uygulanan malzemelerin kendisine özel özellikleri bulunmaktadır. Doğru alanlarda kullanıldıklarında yalıtım konusunda kesin çözümler sunmaktadırlar. Zaman kaybetmeden binalarınızın kısa sürede deforme olmasına izin vermeden akan çatılarınızdan başlayarak onarımlarınıza başlamalısınız. Bu konuda çalışan profesyonel ustalar tüm kışınızı sizlere zindan eden akan çatılarınızı onarmakta, tuvalet ve banyolarınızdaki su sızıntılarını gidermekte, duvarlarınız için gereken yalıtımları yapmaktadırlar. Yalıtımlarda Köster Fatih ürünleri ve sistemleri verimli ürünler olmakta ve her alana uygun çeşitliliği sayesinde iç ve dış mekânların sorunsuz olmasını sağlamaktadırlar.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir