Köster Çekmeköy

Su Yalıtımı hemen her yapının suyun zararlı etkilerinden korunması için ihtiyaç duyduğu bir uygulamadır. Yapıların erkenden yaşlanmasını önler ve uzun yıllar ayakta kalmasına yardımcı olur. Yağmur ve suyun etkin olduğu teras, balkon, havuz, su depoları ve ıslak zeminlerin tümü su yalıtımına ihtiyaç duyar.  Köster Çekmeköy  bina ve tüm yapıların suyun zararlı etkilerinden korunması ve dayanıklı hale gelmesi için, su yalıtımı hizmetini kalite, güven ve uygun fiyatlar ile sunar. Küf, kötü koku, nem ve lekeler sağlıksız ortamlara sebebiyet verir. Bir çok hastalık bu ortamlar da kendini daha çok gösterir. Özellikle romatizmal hastalıklar, küflü ve nemli ortamlarda kendini göstermeyi çok sever. Bu sağlıksız ortamlarda kalitesiz bir yaşam hiç kimsenin hakkı değildir. Yaşam alanlarınızı su yalıtımı ile saglikoi6ve hijyenik hale getirebilirsiniz.

koster-cekmekoy
koster-cekmekoy

Binalar, yağmur suyu, kar, yeraltı kanal sularından sızan suyun etkisiyle hasar görür, zayıflar ve hatta yıkıma uğrar.  Beton kısmı çürür ve çatlar. Taşıyıcı demirler de paslanıp güçsüzleşir. Tüm bu etkenler binanın ömrünü kısaltıp erkenden yıkılmasına bile sebep olabilir. Su yalıtımın uygulanacağı bölgenin durumuna göre en uygun ve kaliteli malzemeler seçilir ve yapıların ömrü uzatılarak sağlıklı yaşam alanları oluşturulur. Köster Çekmeköy  hem malzeme kalitesi hem de birinci sınıf işçilik ile hizmet vermektedir.

Kullanım Alanları

Su Yalıtımı başta bina duvarları, temel ve zemini oluşturan döşemelere, tuvalet, banyo, mutfak gibi ıslak zeminlere, yüzme havuzu, süs havuzu ve su depoları, balkon ve teraslar ile tüm suyla teması olan yapılara uygulanır. Su geçirmez malzemeler ile yapılan işlemdir su yalıtımı. Kullanılan malzemelerin bir çok çeşidi bulunmaktadır. Binaya ya da uygulama yapılacak alana göre kullanılan malzemeler farklılık gösterir.

Su yalıtım örtüleri; bitümlü örtüler, polmer  bitümlü örtüler ve okside bitümlü örtüler. Sentetik örtüler, PVC, TPO, EPDO.

Sürme esaslı malzemeler; çimento esaslı, poliüretan esaslı, akrilik esaslı, bitüm esaslı.

Korozyon uğramayan,  dayanıklı ve sağlam yapılarda hayatınızı güven ve sağlık için de geçirmek için mutlaka su yalıtımı yatırmalısınız. Özellikle deprem bölgelerinde ki yapı donatılarına su ve nem ciddi zararlar vererek yıkım olasılığını arttırır. Köster Çekmeköy  binalarınızı ve tüm yapıları sağlıklı ve güvenli alanlar haline getirmek için özveri ile çalışmakta ve siz müşterilerine uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir