Köster Çatalca

Su Yalıtımı her binanın, suyla ilişkisi olan her yapının mutlak uygulanması gereken bir koruma sistemidir. Su geçirmez malzemeler ile uygulanan işlem, bina ve yapılarınızın ömrünü uzatıp, sağlıklı hale getirir. Köster Çatalca su yalıtım, kaliteli işçilik ve uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir. Bina ve yapılarda , suyun etkisi ile çürüme, paslanma gibi nedenler oluşur. Buda erken yıpranma, yenileme ihtiyacı ve hatta bazen yıkımlara kadar yol açabilir. Yağmur, kar, su baskınları yer altı kanalları, su yalıtımı yapılmayan yerlerde olumsuz etkilere neden olur. Küf, nem ve bunlardan doğan kötü koku, sağlıksız bir ortam yaratır. Bu ortamlar da bir çok hastalık ortaya çıkabilir. Bina temellerinde ki taşıyıcı temeller paslanarak kullanılmaz hale gelir. Çimento ve beton kısımlarda da çürüme oluşur.

koster-catalca
koster-catalca

Su Yalıtımı binalara, temel ve zemin döşemelerine mutlaka yapılmalı ve su sızıntıları için önlemler alınmalıdır. Özellikle deprem bölgelerinde ki yapı donatılarına suyun ve nemin verdiği hasar, yaşanabilecek bir sarsıntıda yıkıma dahi yol açabilir. Basit önlemler hem binanızı hem de sizi korur. Ayrıca tüm balkon ve teraslarda da damla su yalıtımı ile Köster Çatalca hizmetinizde. Açık ya da kapali yüzme havuzları, park ve bahçelerde ki süs havuzları, apartmanlarınızda ki su depoları, tuvalet ,banyo ve mutfakta ki ıslak zeminler, çatı kati ve teraslar, su yalıtımına ihtiyaç duyan bazı yapılardır. Yaşadığınız ortamı suyun etkisinden koruyarak, konforlu ve sağlıklı ortamlar yaratmanız sizin elinizde.

Köster Su Yalıtımı yaparken kullanılan malzemelere bakacak okursak; öncelikle su yalıtım örtüleri geliyor. Bitümlü, polmer bitümlü örtüler ve okside bitümlü örtüler ile sentetik PVC,  EPDO ve TPO örtüler başlıca  malzemelerimizdendir. Sürme esaslı malzemeler ise, çimento, poliüretan esaslı, akrilik esaslı ve bitüm esaslı olarak sıralayabiliriz. Kullanılan malzemeleri kaliteli olması ve çok uzun yıllar kullanılması asıl gerekli olan şeydir. Köster Çatalca su yalıtım kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik ile tüm yapılarınızı güçlendirip sağlamlaştıran bir firma olarak özenle hizmet vermektedir. Unutmayın yaşantımız yapı ve binalarda geçiyor ve su hep hayatımızda olacak. Bize hayat veren suyun evlerimize zarar vermesinin önüne geçin ve su yalıtımı yaptırın.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir