Köster Beşiktaş

Su yalıtımı ile ilgili her türlü çözümü size sunan köstek firması müşteri memnuniyetini kazanmıştır. Adını dünya çapında duyurmayı başaran köster Beşiktaş şubesinin açılışınıda gerçekleştirerek bu bölgeye de hizmet vermektedir. Yeni oluşturulan binalarda oluşabilecek her türlü su yalıtım sorunu çözülmektedir. Eski binalarda ise yapılan restorasyon sırasında sorunlar çözüme kavuşturulmaktadır. Alanında uzman çalışanları ile oluşturulmuş ekibe sahip olan firma müşterilerin güvenini kazanmayı başarmıştır. Verilen hizmetlerin yapılış videolarını site üzerinden de izleyebilirsiniz. Yaptıracağınız işlem hakkında fiyat bilgisi de alabilirsiniz.

koster-besiktas
koster-besiktas

Firma su yalıtımı konusunda pek çok hizmet vermektedir. Bu hizmetler içerisinde öncelikli olarak bizleri Çimento Esaslı su Yalıtımı işlemi karşılar. Bu işlemde NB sistem, NB Super, 2K Flex, NB Elastik 2B, NB Süper Elastik Beyaz, yıldırım tozu, Wasserstop, KB-Flex 200, Polysil TG 500 ürünleri kullanılmaktadır. Kullanılan bu ürünlerin alanları farklıdır. KB-Flex 200 ürünü boru ve kablo geçişlerinin yalıtımında kullanılmaktadır. NB Elastik 2K ürünü ise ıslak zeminlerde, balkon, teras ve süs havuzu gibi betonarme su izolasyonu alanlarında kullanılır. Yıldırım tozu su sızıntısı yapan çatlaklardan gelen suların anında durdurulmasında kullanılmaktadır. Wasserstop ürünü su sızıntısının oluştuğu çatlakların giderilmesi sağlanır. Polysil TG 500 ise çimento gerektiren yerlerde işlem yapılmadan önce astar olarak kullanılan katmandır.   Yapacağınız işlem hakkında bilgi almak adına köster Beşiktaş şubesine giderek ya da internet üzerinden yapılan görüşmelerle detaylı bilgi alabilirsiniz.

Su yalıtım sistemleri binanın pek çok yerinde kullanılmaktadır.  Yapılan işlemler hakkında bilgi almak için köster Beşiktaş firması ile görüşme sağlayabilirsiniz. Firma içerinde verilen hizmetlere göz attığımızda; bodrum dıştan su yalıtımı, bodrum içten kristalize yalıtımı, nem rutubet yalıtımı, Çatlak Enjeksiyonu, Çatı Yalıtımı, Su Deposu ve Havuz Yalıtımı, Islak Hacimlerin Su Yalıtımı, Küf Önleyici Ürünler, Beton Tamirat ve Koruma,  Zemin Kaplamalar, Mantolama Sistemleri, Dilatasyon ve Derz Yalıtımı, Özel Yalıtımlar, Balkon ve Teras İzolasyonu işlemleri yapılmaktadır. Yapılan tüm bu işlemleri site üzerinden inceleme imkanı sizlere sunulmuştur. İşlemin tüm aşamaları ayrıntılı olarak fotoğraflanmıştır. Ayrıca site üzerinden yaptırmak istediğiniz işlem için fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir