Köster Bakırköy

İnsanların yaşamak yada çalışmak için tercih ettikleri binaların kullanışlı ve güvenilir olmaları beklenir. Özellikle binaların kullanım alanı açısından alt yapılarının sağlamlığına dikkat edilmesi gerekir. binalar yapılırken su yalıtımı sistemlerine dikkat edilmektedir. Bu konuda bizlere köster Bakırköy firması hizmet vermektedir. Firma su yalıtımları konusunda adını dünyaya duyurmayı başarmış güçlü bir şirkettir. Alanında uzman çalışanları sayesinde kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermektedir. Dünyada bir numara haline gelmiş bu firma hakkında merak ettiğiniz her türlü bilgiye site üzerinden ulaşabilirsiniz. Firmanın kullanmış olduğu ürünler, ürün seçim rehberi, referansları ile ilgili her türlü bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

koster-bakirkoy
koster-bakirkoy

Bina içerinde nem yüzünden rutubet oluşumuna rastlanır. Rutubet oluşumuna engel olunmadığı takdirde küf oluşumu da görülür. Alanında uzman köster Bakırköy firması küf konusunda sizlere yardımcı olur. Özellikle binaların bodrum katlarında Küf oluşumunu, rutubeti, boya kabarmaları, çiçeklenme ve tuz kusmalarını önlemek adına KÖSTER Crisin Concentrated uygulaması gerçekleştirilir. Uygulama işlemi sonrasında 72 saat bekletilir ve bu süre zarfında duvar maddeyi emer. Bu işlem duvarlara açılan deliklere yerleştirilen küçük şişeler ile yapılır. bu işlem sayesinde duvarların su emmesini önlemiş olursunuz. böylece ilerleyen zamanlarda duvarlarda oluşacak olan küf ve mantarlara karşı korunması sağlanmış olur. Böylece binaların yıllar geçse de temiz kalması sağlanmış olur. Duvarın boyanması işlem sonrasında gerçekleştirilir.

Köster Bakırköy dünya çapında uzun yılların tecrübesine sahip olarak adını duyurmayı başarmıştır. su yalıtımlarının yanı sıra özel yalıtım uygulamaları da gerçekleştirilmektedir. Özel yalıtım uygulamaları işlemlerinde tünel içten yalıtım, korozif ortamlar için ağır korozyon kontrol uygulamaları yapılmaktadır. Korozyon uygulamalarının içinde Aside ve kimyasal dayanımlı zemin duvar ve depo kaplamaları ve termik santral soğutma kuleleri için aside dayanımlı yüzey kaplamaları işlemleri gerçekleştirilir. Şok priz su tıkacı işleminde yıldırım tozu kullanılmaktadır. Negatif taraftar yalıtım işleminde ise NB Sistem kullanılmaktadır. Tünellerin içten yalıtımlarında en çok uygulanan işlem çatlak enjeksiyon işlemidir. Silicate Mortar ile ağır korozyon uygulamalarında kullanılan yalıtım katmanı da NB Sistem kullanılmaktadır. Yaptıracağınız işlem ile ilgili aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını site üzerinden yada firma ile görüşerek edinebilirsiniz.

 

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir