Köster Bağcılar

İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde su yalıtım sektöründe su sorunlarına en son sistemler ile çözümler sunabilmek adına, sizlere uygun fiyata kaliteli hizmet vermek için kurulmuştur. Geçmiş yıllardan beri su yalıtımı için en kaliteli ve güvenilir yalıtım ürünlerini sağlamaktadır. Ele alınacak konu ister eski binanın restorasyonu, ister yeni binanın su izolasyonu, ister ıslak hacim, teras veya bodrum yalıtımı olsun geniş ve çözüme yönelik ürün yelpazesi ile Köster Bağcılar size en uygun çözümleri sunar. Su yalıtımı ürünlerimizin kalite belgeleri, bağımsız teknik laboratuvarlardan alınmaktadır. Başarılı su yalıtımı uygulamasında birçok dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Bu hususlar yapı sektöründe doğru analiz, kaliteli ürün ve yerinde uygulama seçenekleri ile her zaman tüketicinin yanında güvenilir bir ortak olarak olmaktadır.

koster-bagcilar
koster-bagcilar

Yenilikçi ve kesin çözüm sunan su yalıtımı ürünleri etnik ve teknik desteği ile yapı Kimyasalları sektöründe önde gelen kuruluşlarından olan Köster Bağcılar gelecekte de Türkiye’de ki yatırımlarını artırarak sürdürme amacındadır. Su yalıtımının uygulama alanı çok geniştir. Binaların iç ve dış yapılarında kullanılır. Dünya çapında da etkin su yalıtımı çözümleri sunulmaktadır. Bunların başında  Çin, Kore, Almanya, Türkiye, İsviçre, Bulgaristan, Avusturya gibi ülkeler ürün satış ve dağıtım ağını kurmuştur. Türkiye’de de İstanbul dışında faaliyet gösteren şehirlerimiz vardır. Ankara, İzmir, Bursa, Trabzon, Adana, İzmit, Trakya, Antalya bu 9 bölge aracılığıyla faaliyetler sürdürülmektedir. Zamanla diğer şehirlerde de yaygınlaşacaktır.

Son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir, diğer yapı malzemelerinin aksine aşınmaz bir yapıdadır. Kimyasal direnci çok yüksektir. Güneşten, kardan, sudan, yağmurdan etkilenmez. Sağlam, kaliteli malzemeden yapılmaktadır ve her zaman tercih sebebidir. Üzerinde gezilen beton çatılar da, teraslarda ve temellere, yürüme yollarında, asfalt kaplamalar, spor alanlarında kullanıma son derece  uygundur. Kullanılan malzemeler ekonomik ve uzun ömürlüdür. Kullanılan malzemenin insan sağlığına zararı yoktur. İstanbul’da Köster Bağcılar tarafından verilen bu hizmet sayesinde binalarda ki su yalıtım alt yapısı kontrol edilmekte ve gerekli düzenlemelerle kalıcı çözümler sunulmaktadır. Bağcılarda verilen bu hizmet güvenilirdir ve her zaman tercih sebebi olmaktadır

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir