Köster Ataşehir

Dünya çapında her türlü yapının su yalıtım sorunlarını çözen Köster firması açtığı şubelerle adını daha fazla duyurmaya başlamıştır. Bu şubeler arasında bulunan köster Ataşehir, verdiği hizmet kalitesi sayesinden müşterilerinden tam not almayı başarmıştır. Su yalıtım sistemlerinin yanı sıra yapı kimyasalları konusunda da oluşan tüm sorunların giderilmesi içinde pek çok çalışma sürdürülmektedir. Bu güne kadar sürdürdüğü çalışmaları internet sayfasından inceleyerek daha detaylı bilgi almanı mümkündür. Site üzerinden aklınıza takılan her türlü sorunun cevabına anında ulaşabilirsiniz. Ürünler ya da yürütülen işler hakkında detaylı bilgi almak adına iletişim kısmına tıklayarak telefonla ya da mesajını bırakarak olayca ulaşım sağlama imkanı da sizleri bekliyor.

koster-atasehir
koster-atasehir

Yaptığı işlerde elde ettiği yüksek başarısının yanı sıra kullandığı ürünlerle çevre dostu olduğunu kanıtlamayı başaran köster Ataşehir  dikkatleri bu konuda da üzerine çek meyi başarmıştır. Geniş ürün yelpazesinin yanında hızlı ve güvenilir çözümler sayesinde işlerin hızlıca bitirilmektedir. Binaların su izolasyonu, ıslak hacim su yalıtımı, dış cephe yalıtımları, endüstriyel zemin sertleştiricileri, teras yalıtımı, epoksi zemin kaplamaları, beton kalıntıları, enjeksiyon reçineleri, dilatasyon bantları, derz dolguları ve daha sayılacak daha pek çok ürün ve hizmet grubu karşımıza çıkar. Yapılacak her işlem için önceden bina görülmeye gidilir. Böylece işlemin uygulanacağı yer birebir görülür. bu sayede işlem anında hata sayımı en aza indirilir.

Dünya çapında adını duyuran köster Ataşehir firmasının merkez üretim yeri Almanya’dır. Bunun yanı sıra Hollanda, Japonya, Çin, Kore, Bileşik Arap Emirlikleri, Hindistan, Türkiye, Bulgaristan, Finlandiya, İsviçre, Amerika ve daha sayılacak pek çok ülke de şubesi bulunmaktadır.  Şubesi bulunduğu ülkelere ürün ve hizmet dağıtımı yapılmaktadır. Yapı kimyasalları, su yalıtımı, zemin kaplam a ve yapılacak her işlem için köster Ataşehir firmasında gerekli kalite belgeleri bulunur. Tüm kalite belgeleri bağımsız teknik laboratuvarlarından alınmaktadır.  Kalite bielgeleri sayesinde işe başlanmadan firma müşterinin güvenini kazanmayı başarmıştır.  Su yalıtımı konusunda kullanılan ürünlere göz attığımızda bizleri; çimento esaslı, Bitüm kauçuk su yalıtımı, ıslak hacimler için su izalosyon ürünleri, tamir harçları, hazır harçlar olarak sıralandırabiliriz.

 

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir